Projekt zdarma

  • Plánujete projekt větší než 50m2
  • Chcete realizaci se složitější kompozicí nebo kombinaci více formátů, barev a povrchů.

Pak vám nabízíme zpracování návrhu zdarma! Centrum venkovní architektury se zabývá řešením exteriérů, okolí rodinných domů, bazénů, oplocení, volných prostranství, odpočinkových ploch a sportovních zón. Nabízíme zpracování prováděcích výkresů a studií převážně z produktů PRESBETON.

Při návrhu dbáme na vhodnost estetického ztvárnění vzhledem k použitému matriálu a na detaily celkových kompozičních řešení. Současně se zabýváme návrhem atypů a nových výrobků venkovní architektury.

Ukázky projektů

Jak mohu o projekt zdarma požádat?

Máte-li o službu zájem, volejte na číslo +420 605 390 459 (9.00 – 16.00) nebo vyplňte následující jednoduchý formulář.

1

Typ realizace

O jaký typ realizace se jedná?

2

Rozměry a situace

Nahrajte nám, prosím, geometrický plán nebo situační výkres s přesnými rozměry zájmové části pozemku

Max.: 5 MB

3

Produkty

Pro správný výběr vlastností výrobků je důležité vědět, jakým způsobem budou používány. Např. dlážděná plocha - parkovací stání, vjezd do garáže, chodníček před domem atd.

4

Kontaktní údaje

Zanechte nám kontaktní údaje a případně ještě poznámku k vašemu projektu.

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde.

Co bude následovat?

Náš pracovník se vám ozve do 2 pracovních dní. Pokud ne, nezoufejte, bude nejspíš zahlcený prací a ozve se v nejkratším možném termínu, nebo ho klidně kontaktujte sami.

Termíny pro zpracování jsou dány rozsahem požadavku a pracovní vytížeností centra, pohybují se od 2-20 dnů. Samotná komunikace pak bude probíhat dle rozsahu činností následovně:

  • Elektronicky – prostřednictvím e-mailu
  • Osobně – zaměření na místě, konzultace (v případě stavebních úprav, konstrukcí ve svahu, oplocení většího rozsahu atd.)

Prodejní místa

Vyberte si z více než 700
prodejních míst po celé
České republice
a na Slovensku.

Projekt zdarma

Plánujete stavební úpravy kolem
svého domu? Pošlete nám svoji
představu a my Vám zdarma
zpracujeme projekt.

Poradna

Řešíte nějaký problém a
potřebujete pomoci? Můžete se
podívat na soupis důležitých
informací nebo použijte poradnu.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.